Polityka prywatności

 

Czytając lub przeglądając luxnet.info zgadzasz się i akceptujesz warunki zawarte w aktualnej Polityce Prywatności. Jako właściciel serwisu zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

 

Niektóre działy i strony serwisu dostępne są po załogowaniu. Do serwisu mogą zalogować się tylko osoby, które uprzednio wypełniły formularz rejestracyjny. Dane zgromadzone wykorzystywane są do prowadzenia statystyk i wykorzystywane w celu prowadzenia serwisu. Nikomu nie udostępniam danych otrzymanych od użytkowników serwisu. Jeżeli nie chcesz podać swoich danych w formularzu czynności rejestracji zostaną przerwane.

 

Zastrzegam sobie możliwość do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości email osobom, których dane zostały zgromadzone w serwisie. Wiadomości będą zawierały treści (informacje zmiany) związane z prowadzeniem serwisu.

 

Polityka prywatności dotyczy tylko i wyłącznie serwisu luxnet.info. Wszystkie pozostałe linki oraz strony partnerów objęte są osobna polityką serwisu.

 

Wyłączenie Odpowiedzialności

 

Serwis został stworzony z myślą o pomocy użytkownikom Internetu w instalacji i konfiguracji urządzeń, jak i programów zainstalowanych w komputerach. Internet Neostrada Pomoc jest stroną prywatną, na której poruszane są problemy związane z Internetem i sprzętem komputerowym. Prezentujemy rozwiązania sprawdzone przez autorów serwisu lub nadesłane przez czytelników. Internet Neostrada Pomoc nie ponosi odpowiedzialności za błędy lub uszkodzenia wynikające z zastosowania rozwiązań zamieszczonych na naszej stronie. Zastrzega sobie brak możliwości domagania się odszkodowania lub zadość uczynienia.